ריהוט גן בתל אביב

כל גינה והריהוט שלה

החלטת לרהט את הגינה שלך? מזל טוב! אבל רגע, איך מתחילים את התהליך הזה? איך ממקסמים את שטח הגינה ואיך בוחרים ריהוט שלא יזלול לך את כל התקציב?
אם אתה לא יודע מאיפה להתחיל ואיך בוחרים נכון ריהוט גן בתל אביב, המומחים של כסא נדנדה מחכים לך עם תשובות לכל השאלות.

איך לבחור ריהוט נכון לגינה שלך?

גן הוא חדר בבית לכל דבר בעניין. כמו שיש ריהוט לסלון, ריהוט למטבח, גם גן צריך לקבל את אותה ההתייחסות מבחינת עיצוב ותקציב. מצד שני, יש לשים לב שלא מתפזרים עם הרכישות ומגיעים למצב של איזון בין שטח הריהוט לבין רהיטים וסגנון עיצוב. במדריך שכתבנו לך ניתן להבין מעט איך לגשת לריהוט הגינה שלך ומהם כללי הברזל שצריך להתחשב בהם כבוחרים ריהוט גן.

  1. מוצרים לריהוט גן

על מנת להכיר טוב יותר את התחום, כדאי להתחיל מהמוצרים אשר משווקים לגינה והם :
ערסלים לגינה, מיטות שיזוף, רהיטים לילדים, נדנדות בעיצוב אישי, כסאות בר במבצע, ספסלים ופינות ישיבה מעץ, כיסא נוח מבמבוק, שולחנות עץ, כסאות נדנדה, מערכות ישיבה לגינה מסוגים שונים, ספות ומיטות מעוצבות. עכשיו כשהתמונה ברורה יותר, ניתן להתייעץ עם המומחים שלנו לגבי אילו פריטים מתאימים לחלל שלך.

  1. עיצוב לפי גודל החלל

ריהוט גן מתאים מן הסתם לגינה אך גם למרפסות. בתוך שני אלה יש את פקטור הגודל אשר משפיע משמעותית על בחירת ריהוט גן. מצד אחד פריטים מעטים בחלל גדול יעניק תחושה ריקה וקרה מחד וחוסר פתרון לאורחים הבאים שיגיעו מאידך. מצד שני, עומס של ריהוט בחלל קטן יצור צפיפות שתקשה על אירוח והתנהלות בחלל הספציפי הזה. לכן כסא נדנדה ממליצה לך לפנות אלינו ולקבל ייעוץ לגבי ריהוט חללים ספציפיים.

  1. תקציב

מילת המפתח בכל רכישה, לא משנה מה רוכשים. גם בריהוט גן ישנן אינסוף אפשרויות עיצוב החל מריהוט גן במבצע מפלסטיק ועד ריהוט גינה מעץ מלא מסוגים שונים ולכן כסא נדנדה ממליצה לך לתכנן את התקציב המיועד לריהוט. כשתהיה לך מסגרת תקציבית מגובשת, אפשרויות העיצוב תהיינה ברורות וכך הפיתוי לקפוץ מעל הפופיק יקטן והתקציב ימוקסם. בנוסף, כסא נדנדה ממליצה לך לבדוק את עמוד המבצעים ולחפש ריהוט גן במבצע שבהחלט יוזיל לך את ההוצאות.

ריהוט גן בתל אביב – כסא נדנדה

למה לבחור כסא נדנדה?

כסא נדנדה מספקים ריהוט גן בתל אביב לכל דורש, ניתן להזמין את המוצרים שלנו עד בית הלקוח. החברה פועלת בתחום ריהוט הבית והגינה מעל לעשרים שנים. שנות הניסיון הארוכות שלנו לימדו אותנו כל מה שצריך לדעת על ריהוט לבית ולגינה מבחינת ייעוץ מקצועי והן מבחינת סוג המוצרים המתאימים והטרנדיים ביותר. בנוסף, ותק זה נותן לנו את היכולת להעניק לך אחריות מלאה לכלל המוצרים בכסא נדנדה, מחיר הוגן ושירות לקוחות בנושאי תמיכה במוצרים וייעוץ חינם בכל ימות השבוע.

רהיטי גן בתל אביב – בוחרים עיצוב חדש למרפסת

מרפסת. חלל הבית האהוב ביותר בכל בית. מקום המפלט אליו מגיעים לפני יום עבודה ואחרי יום עבודה, כשמארחים חברים ומשפחה וכשסתם רוצים לנשום רגע אוויר וליהנות מהתרעננות מבלי לצאת מהבית.

אילו מוצרים מיועדים לריהוט מרפסת?

כמובן שיצירתיות תמיד מבורכת ואפשר לעשות פיוז'ן בין מוצרים שלא מיועדים למרפסת, אבל כדי להתחיל להבין קצת יותר מאיפה כדאי להתחיל, עדיף להכיר את מוצרי ריהוט המרפסת מקרוב – כסאות נוחים שונים, ספות ופופים. מערכות ישיבה שלמות, עמדת מנגל וציליות מיוחדות, סוגי נדנדות, ערסלים ועוד שלל רהיטים שונים המופיעים אצלנו באתר.

איך לבחור ריהוט למרפסת שלך?

  • דבר ראשון – חישוב שטח המרפסת. חישוב זה קריטי להבנת כמות הריהוט וסוג הריהוט הרלבנטיים למרפסת שלך ולהתאמת המוצרים המתאימים לך.

  • לאחר מכן יש לבחור את אופי המרפסת – אירוח בלבד או פינת הירגעות משפחתית?
    אופי המרפסת יעזור לך להבין איזה עיצוב מתאים יותר למרפסת שלך ואילו מוצרים יתאימו לסגנון המרפסת שלך.

  • כמו בכל רכישה של כל מוצר – תקציב תקציב תקציב. כשתהיה לך מסגרת תקציבית, הפריטים הרלוונטיים אליך יהיו ברורים יותר וכך ימנע מצב בו רוכשים יותר מדי מוצרים או מעט מדי מוצרים יוקרתיים.

כמו ששמת לב, ריהוט גן בתל אביב הוא עניין שאין להקל בו ראש ולכן כסא נדנדה מזמינה אותך לשיחת ייעוץ חינם בכל נושא בטלפון – 077-3448626